Diskuse ke článku: Kondenzační kotel Logamax plus GB192iT - novinka značky Buderus

Autor článku: Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D., Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Plné znění článku: Kondenzační kotel Logamax plus GB192iT - novinka značky Buderus
Anotace článku: Tato novinka získala zlatou medaili veletrhu Aquatherm Praha. Čím zaujala porotu? Zeptali jsme se Ing. Jana Eisnera, jaké jsou hlavní přednosti kondenzačního kotle Logamax plus GB192iT a co by měli vědět zákazníci a montážní firmy, kteří se o novinku zajímají.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: new kotel
Autor: Ondřej jjj
Datum: 30.04.2016 12:07 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 110009
reakce na ...
Je fajn že dělá buderus reklamu na tendle vcelku hezký kotlík. Ale naco reklama na produkt u kterýho se nezná cena natož kdy dorazí na trh?:)

ted si delate reklamu to je fajn, ale ted je obdobi kdy se hlavne zacinaji menit kotle, a už vidím že prijde na trh v dostatecnym mnozstvi treba pristi rok, zbytecne se prijde o zakazniky než kdyby byl už ted :D

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger