Diskuse ke článku: Zajímavosti k cenám tepelné energie k roku 2016

Autor článku: Ing. Josef Hodboď, redakce
Plné znění článku: Zajímavosti k cenám tepelné energie k roku 2016
Anotace článku: Článek přibližuje strukturu průměrných cen tepelné energie, která je dodávána konečným spotřebitelům (do odběrného tepelného zařízení) v období 2006 až 2015, včetně předběžných cen tepelné energie k 1. 1. 2016 (tedy předpokládaných cen za rok 2016) ve vztahu k jednotlivým nákladům a lokalitám. V článku je ponecháno číslování grafů a tabulek z originálního podkladu ERÚ v zhledem k návaznosti na další dva články.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Hynek Procházka
Datum: 21.04.2017 15:42 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124052
reakce na ...
Upřímně musím říct, že některá čísla a grafy mě překvapily, do teď jsem žil v domnění, že je plyn oproti uhlí v dnešní době daleko používanější a ono tomu tak není. Doma jsme se uhlí zbavili někdy k roku 93/94 už si úplně nepamatuju a jsem rád, že jsem se zbavil veškerých starostí kolem toho. Levnou dodávku plynu mi teďka zajištuje BE a to je mnohem pohodlnější a šetří mi to čas, že nemusím chodit věčně přikládat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czJe nutné zateplovat cihlu?Neříká si váš dům o vykradení? Poradíme, jak se tomu vyvarovatRodinný dům v nehostinných horách vyniká kontrastyNájemné v Praze je oproti severu Čech a Moravy zhruba dvojnásobné