Diskuse ke článku: Odpovědné hospodaření s vodou

Autor článku: Ing. Karel Plotěný, ASIO, spol. s r.o.
Plné znění článku: Odpovědné hospodaření s vodou
Anotace článku: Je to možná s podivem, ale obvykle se největších úspor ve spotřebě dosáhne jednoduchými organizačními opatřeními a změnou návyků. Technických řešení máme celou řadu, a tak záleží na výši úspor, jak rychle se tato řešení budou šířit.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: ALE
Autor: Lukáš Střížek
Datum: 14.03.2017 09:10 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100071
reakce na ...
Pěkný a přínosný příspěvek.
Bohužel jak již bylo v článku naznačeno, česká legislativa na tato řešení není připravena. Takže v reálu realizuji podobná opatření, ale na zapřenou. Běda kdybych se o tom zmínil na stavebním úřadě. Snad se to v dohledné době změní a tato řešení budou moci být oficiálně součástí projektové dokumentace.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger