Diskuse ke článku: Pozor na chytáky při změně dodavatele

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Pozor na chytáky při změně dodavatele
Anotace článku: Změna dodavatele za účelem dosažení finanční úspory je většinou snadná záležitost. Obvykle stačí sepsat smlouvu s vybraným dodavatelem a doplnit adresáta plateb záloh. Občas se nejen hloubavé lidi napadne spoustu otázek nebo naopak jsou v situace, kdy i konzervativní zákazníci, kteří by za běžných situací dodavatele nikdy neměnili, jsou ke změně nuceni. Při tom všem na nepřipravené zákazníky číhají nástrahy dobře připravených dodavatelů.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Roman Sýkora
Datum: 12.06.2017 15:44 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125316
reakce na ...
Tak to je teda škoda, že jsem nevěděl, že hnedka jak se barák zapojí k energiím, tak si můžu zvolit dodavatele podle svého, dva roky jsem kvůli tomu byl u hlavního a až pak jsem si to předělal podle svýho. Jako ta změna je sice skoro nepostřehnutelná, ale finančně to mám u C.E. levnější, než původní standardní tarify. Tak aspoň zas o něco moudřejší.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RCOhřev teplé vody: Velikost a výkon ohřívačů a zásobníků na ohřev teplé vodyStavebnictví příští rok vzroste o 3,5 procenta, odhadují stavaři