Diskuse ke článku: Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Další služba pro obchodníky od Kalkulátoru cen energií TZB-info – informace o poptávkách
Anotace článku: Kalkulátor cen energií TZB–info monitoruje trh s elektřinou a plynem pro domácnosti a má již na energetickém trhu tradici. Obchodníci nyní mohou získat další službu v podobě informací, o co se zákazníci nejvíce zajímají, kolik energie chtějí a to nejdůležitější, co od dodavatele očekávají.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Hodnotící služba
Autor: Jakub Dostál
Datum: 07.08.2017 15:22 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125277
reakce na ...
Tahle služba si myslím, že bude mít pro dodavatele hlavně smysl co se týče jejich fingování uvnitř, jak reagují jejich zaměstnanci v zákaznických servisech a jak rychle jsou schopni reagovat, domnívám se, že se podle toho budou moci celkem snadno rozhodnou co vylepšit a podchytit. Určitě je to dobrý nápad a pokud bych ještě někdy do budoucna využil služeb tzb, tak bych tu firmě také zanechal hodnocení. Když jsem jednal s BE, tak to tu ještě nebylo a těm bych určitě dal nějaké 4hvězdy, protože až na pár drobností to bylo ok.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger