Diskuse ke článku: Změna tarifních sazeb

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Změna tarifních sazeb
Anotace článku: Energetický regulační úřad je správní orgán, který má za úkol regulovat a dozorovat dodávky elektřiny a plynu v souladu s energetickým zákonem. Výkladové stanovisko regulátor vydává za účelem sjednocení přístupu jednotlivých držitelů licence. Ve výkladovém stanovisku 10/2017 se úřad zabývá přiznáváním distribučních sazeb D01d, C01d, C35d, C46d.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
zatím jen další maličké balónkyTomáš tom14.05.2017 09:44
C45dPavel Doleček04.05.2017 11:24

Autor: Tomáš tom
Datum: 14.05.2017 09:44 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103641
reakce na ...
Paraziti z ERÚ vypouští balónky aby si otestovali co všechno jim projde a co si nechají ovčani líbit a jak moc můžou na základě lží zdeformovat trh.

Jakékoliv úvahy o tom že bude mít vybraná skupina občanů sankce (speciální tarify, nebo sníženou možnost volby tarifu) za to, že snížila svou spotřebu energie z distribuční sítě (ať již úsporou nebo vlastním zdrojem připojeným nebo nepřipojeným k síti, protože ve výsledku z pohledu distribuční sítě je to stejné když do ní nedodávají energii a je úplně jedno jestli má někdo FVE nebo šlape na rotopedu, smrdí centrálou nebo polovinu spotřebičů vyhodí) jsou netržní, nedemokratické a protiústavní.

Předmět: C45d
Autor: Pavel Doleček
Datum: 04.05.2017 11:24 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 124759
reakce na ...
Tak mě tu čtyřicetpětku v pohodě přiklepli, čekal jsem, že s tim na firmě budu mít pakárnu, ale do konce března jsem to stihl. Takže i u BE veškerý vyřízení proběhlo v pohodě a další úkol splněn.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czCeny bytů od začátku roku do konce května vzrostly o 6,7 procentaNekoupejte se v chlóruDoupě osamělého vlka: Loftový byt naplnil představy starého mládenceNovinka Liapor Mix final – skvělý systém pro rekonstrukce podlah