Diskuse ke článku: Ohřev pitné vody teplem z chladiva tepelných čerpadel a chladicích zařízení

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Ohřev pitné vody teplem z chladiva tepelných čerpadel a chladicích zařízení
Anotace článku: Tepelnou energii z chladiva tepelných čerpadel a chladicích zařízení lze výhodně využít pro ohřev pitné vody. Hygienické důvody vedou k tomu, že přestup tepelné energie nelze provést jednostupňově z chladiva přímo do ohřívané pitné vody.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: super návod, jak se otrávit :-)
Autor: Karel Bradáč
Datum: 19.05.2017 09:08 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117826
reakce na ...
To je super návod, jak se otrávit - chladivo v tepelkách je smrtelný jed a hlavně ty levnější (takže nejprodávanější) mají velký deficit na použitém materiálu a kontrolách. Ufff, to bych si teda do baráku nedal ...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czNemovitosti a ochranná pásma: Pásma vznikající vydaným rozhodnutímVinyl – materiál pro podlahoviny. Jak se vyrábí a recykluje?Jak vybrat a správně instalovat filtraci k bazénuRekonstrukce okálu s použitím technologie Activ´Air®