Diskuse ke článku: Rekordní projekt dodá elektřinu Egyptu

Autor článku: Marek Vondra
Plné znění článku: Rekordní projekt dodá elektřinu Egyptu
Anotace článku: Zlepšit zásobování elektřinou v Egyptě má za úkol obří projekt stavby tří elektráren na zemní plyn doplněný soustavou větrných elektráren. Jeho první fáze překonala všechna pozitivní očekávání.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Výstavba
Autor: Vladimír Křen
Datum: 25.06.2017 06:34 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100035
reakce na ...
Postavit elektrárnu není zas až tak velký problém. Podstatně větší problém je vystavět dálková vedení a stávající udržovat v optimálním stavu. Egypt běduje že nemá el. energii a přitom pár set km od Asuánu vystavěl obří hliníkárnu která odebírá energii v Asuánu vyrobenou. Přitom se všechny suroviny dovážejí. Pokud se nezmění přístup místních lidí k zařízení bude Egypt pět let po uvedení nových zařízení do provozu opět bědovat.

Ještě z trochu jiného soudku. Pane Vondra nejste rodina s panem Vondrou z pražské Škodovky?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.



 
 

Aktuální články na ESTAV.czČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?Jak navrhovat, prodávat a instalovat řízené větrání a moderní vytápění