Diskuse ke článku: Když se řekne inteligentní budova…

Autor článku: Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Plné znění článku: Když se řekne inteligentní budova…
Anotace článku: 28. února 2017 se konala v konferenčním sále brněnského hotelu Avanti velmi zajímavá konference na téma Inteligentní budovy – chytré bydlení v chytrých městech. Vše probíhalo pod profesionální záštitou společnosti Trade Media International s. r. o., organizátorem seminářů, konferencí a školení.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Předmět: Když se řekne inteligentní bydlení
Autor: Pavel Šnejdar
Datum: 25.07.2017 10:10 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 121135
reakce na ...
Je moc dobré vidět, jak se tato řešení rozrůstají. Sám jsem uživatelem Inelsu a musim říct, že Když nejsem doma, tak jsem rád, Že i tak mám přehled, co se děje kolem domu.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger