Diskuse ke článku: Když se řekne inteligentní budova…

Autor článku: Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Plné znění článku: Když se řekne inteligentní budova…
Anotace článku: 28. února 2017 se konala v konferenčním sále brněnského hotelu Avanti velmi zajímavá konference na téma Inteligentní budovy – chytré bydlení v chytrých městech. Vše probíhalo pod profesionální záštitou společnosti Trade Media International s. r. o., organizátorem seminářů, konferencí a školení.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Předmět: Když se řekne inteligentní bydlení
Autor: Pavel Šnejdar
Datum: 25.07.2017 10:10 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 121135
reakce na ...
Je moc dobré vidět, jak se tato řešení rozrůstají. Sám jsem uživatelem Inelsu a musim říct, že Když nejsem doma, tak jsem rád, Že i tak mám přehled, co se děje kolem domu.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czJak jsme začínali: Pohled do 25 let historie firmy ISOTRA a.s.Ochrana proti pronikání radonu do objektuKancelářská židle poi se dokonale se přizpůsobí vaší výšce i vázeTendr na přestavbu nemocnice Náchod nabral měsíční zpoždění