Diskuse ke článku: 12 tipů na snížení množství odpadu

Autor článku: Ing. Soňa Jonášová, Institut cirkulární ekonomiky, z. ú.
Plné znění článku: 12 tipů na snížení množství odpadu
Anotace článku: Problematika nadprodukce odpadu každým dnem získává na vážnosti. I z tohoto důvodu se ve světě rozmáhá trend směřující k nulovému odpadu. Ačkoli zní tato představa ambiciózně, není zase tak obtížné se k ní alespoň přiblížit.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Zbytečné odpady
Autor: Vladimír Křen
Datum: 05.08.2017 06:17 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100035
reakce na ...
Pamatuji doby kdy bylo skoro vše ve vratných obalech. Dnes je vratný obal pouze pivní lahev. K šetrnému zacházení dokážete možná přesvědčit pár lidí v okolí ale v tom chudším světě je vyhození obalu otázka prestiže "nejsem tak chudý abych obal nemohl vyhodit". Dokud výrobce obalu nebude mít v nákladech i jeho likvidaci tak se nic nezmění.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČernobílý interiér obývacího pokoje je vyladěn do posledního detailuPraha zapracuje do územního plánu podzemní železniční tratěNový bezbariérový práh EasystepOdborná porota vybrala vítěze „Soutěže o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger