Diskuse ke článku: Změny odběrných míst elektřiny a plynu v prvním pololetí

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Změny odběrných míst elektřiny a plynu v prvním pololetí
Anotace článku: Změny v počtech odběrných místech zajímají každého dodavatele, je to měřítko úspěšnosti dodavatele na energetickém trhu. Co říkají zveřejněné statistiky, jaký způsob prodeje byl nejúspěšnější a komu se na trhu nedaří?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: DodavateléPavel Vaněček18.09.2017 14:39
DodavateléVáclav Šrámek22.08.2017 18:46

Autor: Václav Šrámek
Datum: 22.08.2017 18:46 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125209
reakce na ...
Myslím si, že to nezajímá jen samotného dodavatele, ale i zákazníka, který se o to danou věc zajímá, protože mě osobně to přijde dosti podstatné, jestli od mého dodavatele lidi prchají nebo naopak, takhle aspoň podle tabulky vím, že jsem nešlápnul při volbě vedle, protože druhá příčka u plynu, který u nich mám i já, je dobré zjištění a bramborová u elektriky taky dobrý.

Předmět: Re: Dodavatelé
Autor: Pavel Vaněček
Datum: 18.09.2017 14:39 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126064
reakce na ...
My jsme také u Comfort energi, ale že bychom to prožívali tak jako vy, bych teda neřekl. Cenu plynu mají slušnou, takže na baráku se nám to myslím od nich docela vyplatí odebírat. Asi jen tak bych zas dodavatele neměnil.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czVětší rekonstrukcí prošla v posledních letech polovina českých domácnostíElektrifikovaná dálnice v NěmeckuČeši se doma hádají kvůli pokojové teplotěJak správně zazimovat závlahový systém?