Diskuse ke článku: Změny podmínek pro 2. kolo kotlíkových dotací a termíny výzev v krajích

Autor článku: Ing. Vladimír Stupavský, redakce
Plné znění článku: Změny podmínek pro 2. kolo kotlíkových dotací a termíny výzev v krajích
Anotace článku: Příjem žádostí do 2. kola kotlíkových dotací startuje na podzim 2017 a přináší řadu změn oproti výzvě první. Na TZB-info jsme nachystali podrobná pravidla pro 2. kolo ve speciální rubrice Kotlíkové dotace.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Kotlíková dotaceMartina Freimanová12.10.2017 15:26
Kotlíková dotaceJan Marján29.08.2017 22:35

Autor: Martina Freimanová
Datum: 12.10.2017 15:26 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117099
reakce na ...
Mám s touto dotací celkem dobré zkušenosti, příslušní úředníci ochotní, pomohli mi, žádala jsem sama a nikomu jsem tisíce za zpracování nedávala. Všechno se týkalo tepelného čerpadla. Nyní mám nižší cenu i od dodavatele, protože jsem si to převedla s čerpadlem k bohemce, takže i tady úspora pár tisíc.

Předmět: Kotlíková dotace
Autor: Jan Marján
Datum: 29.08.2017 22:35 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 122789
reakce na ...
Bude poskytována dotace na kombinované automatické kotle spalující uhlí a pelety i ve středočeském kraji nebo to závisí na libovůli krajů jako tomu tak byla na jaře?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Aktuální články na ESTAV.czPardubice v roce 2018 dokončí investorskou soutěž na areál TeslyDům v drsné přírodě kterému nevadí, když okolí zapadne sněhemVIDEO: Blower door test vám řekne, zda vaše dřevostavba vyhoví na vzduchotěsnostSchiedel UNI ADVANCED – komín s inovovanou keramickou vložkou