Redwell a infratopeni

Reklama
FM Filip Mosner @filip.mosner před 18 roky12.01.2006 20:46:00
Redwell a infratopeni

Většina lidí se tu hádá zda infratopení či konvekci(horký vzduch) a přitom všichni víte, že dokud se od toho vzduchu neohřejí zdi ( což se mimochodem děje velice zvolna ), tak se nezahřejete ani vy. A co myslíte, že vás ohřívá? Je to infra, které sálá z té nahřáté zdi. Takže jestli se někdo bojí infrasvětla, měl by zalézt do sudu s tekutým dusíkem a zavřít za sebou víko. Kdo si myslí, že zdi nahřeje levněji řídkým vzduchem, který schopnost sálat nemá, než přímým zdrojem infrasvětla, měl by se nad sebou zamyslet. To, že Redwell v některých domech netopí je proto, že některé stavby potřebují infra o jiné vlnové délce nebo to má jiný racionální a většinou odstranitelný důvod. REDWELL jsou takoví odborníci na infratopení, že chtějí REDWELLEM vytápět všechno od pařezové chaloupky až po tajemný hrad v Karpatech. Jejich vlnová délka prostě některým domům nesedne. To je ale řešitelné odborným a objektivním posouzením stavby, stejně, jako u jiné topné metody. Nevybírat si za každou cenu zrcadla a obrazy, ale nechat si poradit jaký panel a od jakého výrobce se hodí. Jinak u mě REDWELL topil. Ze zdi jsem ho sundal proto ,že nemá tu životnost co tvrdí firma "Miroslav Fišl" (živnostenský list). V panelech začlo praskat až střílet. A také bojler neohřívá vodu jak se tvrdí. Proto bojlery stáhli z webu. K řádnému vyřízení reklamace se pan RED ani WELL nemají. hlavně, že mi přišla SMS k Vánocům od pana vyučeného zedníka. Měl u toho zůstat, prý v tom byl dobrej. A také někdo poslal oznámení na živnostenský úřad, že nedovoleně podnikám. Vlastně mi to pomohlo. Kontrola prokázala, že je vše v pořádku. Tak děkuji. Jinak zpět k infra. Ještě chci říci, že mokré domy je lepší nejdříve vysušit jinak a po nadymenzování příkonu je lze také pomocí infra výtápět. Jen ta vlhkost nesmí být moc vysoká, ale takové mokré domy jsou k bydlení nevhodné a nevytopí je nic. Pro dostatečné nadymenzování vlhčích domů jsou vhodné ty levnějsí infrapanely. Seznam výrobků od různých firem , které objektivně odzkoušíme a budou vhodné k vytápění vždy určité skupiny staveb odlišené materiálem zdiva bude postupně k vidění, počínaje koncem příštího týdne na www.infratopeni.cz
Vytápění pomocí infračerveného světla je skutečně velice levné a snadné, ale musí se s tím umět zacházet. To věděl už pračlověk, když si dal do medvědí kůže na lůžku rozehřáté kameny z ohniště. Nechcete přece tvrdit, že byl před milionem let chytřejší než Vy ?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

137 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.