Regulace s Adex Comfort 03K

Rubriky:

Reklama
VK Václav Koběluš @vaclav.kobelus před 15 roky29.12.2008 14:59:00
Regulace s Adex Comfort 03K

Mám dotaz,
Mám namontovaný kotel ATMOS...........,s ladomatem,aku.nádrží,boilerem a regulátor ADEX Comfort03K řízený
pokojovým termostatem.Teď problém-Vycházejme ze studeného stavu;kotel je studený,trojcestný ventil zavřený(větev do radiátorů je uzavřena.Po zatopení se trojcestný ventil naplno otevře-většina tepla jde do radiátorů.Potuď je to v pořádku,ale po vypnutí termostatu se ventil opět zcela uzavře a kotel topí jen do akumulace.Loni mi to běhalo tak,že regulátor reguloval-pouštěl do systému teplo tak,že trojcestný ventil přivíral-otevíral-ale né způsobem zcela otevřeno-zcela zavřeno.Loni jsem měl článkové radiátory se spoustou vody-letos jsem je vyměnil za konvektory YAGA kde je množství vody nepatrné.Může být problem tady?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.