jaké příčky?

Reklama
VM Vladislav Macháček @vladislav.machacek090 před 14 roky02.03.2010 12:33:00
jaké příčky?

Dobrý den, tak už mám jasno v tom co chci, budu mít obvodový plášť budovy porotherm 30 P+D na to 25 cm EPS, vnitřní nosná příčka bude porotherm 24 P+D.Nad to trámy a jen příprava na podkroví s klasickým krovem, který po několika propočtech vyjde pro mne levněji než vazníky.
Zbytek příček právě řeším, viděl jsem jeden dům na stránkách, nepamatuji si přesně, ale asi stavbadomusvepomoci.cz, že ho měli postavený tak jako já ale příčky udělali z ytongu.Co na to říkáte, nebude pak problem s omítkama? musí se dělat jiné pro porotherm a jine pro ytong? Nad ytongem uvažuji hlavně kvůli tomu, že dveře v příčkách mi nevyjdou do modulu a s ytongem se z pohledu řezání a vůbec upravy tvárnic pracuje lépe.Co na to říkáte, nebude to dělat problémy? a také mě zajímají vaše postřehy, v tom, co má lepší zvukové vlastnosti;)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

15 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.