Tepelné čerpadlo NordLine + teplovodní krb

Reklama
PK Petr Krátký @petr.kratky198 před 10 roky05.09.2013 16:07:00
Tepelné čerpadlo NordLine + teplovodní krb

Dobrý den,
jsme ve fázi projektu bungalovu a přemýšlíme jakým zpusobem řešit vytápění a ohřev TUV (aby nám na vše stačila tech. místnost). Mým favoritem je tepelné čerpadlo vzduch/voda NordLine pro svou cenu a i spokojenost přátel, ktere ho uz vlastni. Vytápění bych chtěl v celém domě teplovodní podlahovku. Manželka by chtěla krb ( je to jeji sen), kde bysme si občas přitápěli, nebo pomáhali čerpadlu v největších mrazech. Komín plánuji tak jako tak, protože člověk nikdy neví. Takže by mě zajímalo o kolik by se mi taková sestava s krbem prodražila. Příkládám první návrh půdorysu od našeho projektanta... Jedna ze zasadních změn tam je, že obvodová zeď bude 30 Keratherm + 20 EPS. Podlahu planuji zateplit cca 15 EPS a nad stropem jsem se ještě nezamýšlel. Děkuji za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.