přeložka přípojky / sloupku

Reklama
KJ Pavel Kolar @pakolar před 10 roky23.09.2013 21:03:00
přeložka přípojky / sloupku

Zdravím,
začínám si dopisovat s ČEZem, kde jsem se předběžně chtěl informovat na podmínky a náklady spojené s přeložkou stávající hlavní přípojky/pojistkové skříně.
Stávající vystavený sloupek je starý a v rámci rekonstrukce plotu bych rád pojistkovou skříň nechal zabudovat do nového sloupku, který by byl součástí mého plotu na mém pozemku. Jednalo by se o posunutí o cca 2m
Z ČEZu jsem zatím obdržel předpokládané náklady na akci a to 91 000 Kč!!! Stavební povolení, projekt, realizace, kolaudace, věcné břemeno... Hezká sada nesmyslných akcí, které bych musel zaplatit.

Nemáte někdo s podobnou akcí zkušenosti? Rád bych se s ČEZem zkusil domluvit na nějakém alternativním postupu.
Vystavím sloupek, protože bude součástí plotu s jimi zvolenou skříní. Oni by provedli naspojkování kabelů a připojili do nové skříně. Já bych zřídil věcné břemeno a hotovo :-)

Díky za nějaké návrhy

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.