Špatná montáž oken?

Rubriky:

Reklama
MU Martin Učeň @martin.ucen před 7 roky26.02.2017 21:17:00
Špatná montáž oken?

Dobrý večer,

nechal jsem si namontovat HS portál od nejmenovaného výrobce pasivních oken a dveří. Shrnu Vám co vše udělali špatně:
1. namontovali ho přímo na ŽB desku, která trčí z venku 2 cm
2. nezakryli portál ze spod exteriérovou páskou
3. podlepili portál ze spod překlížkou, že prý kvůli pevnosti portálu..
4. dále také portál vypodložili tou překlížkou, takže dřeva mám pod portálem dostatek
5. spodek portálu vyfoukali pěnou jen částečně, takže veškerá překlížka je vidět
6. a to nejduležitější, aby jste si udělali obrázek o firmě, vsadili celý portál z vinglu cca 13 mm, když jsme panu Vašíčkovi volali, ujišťoval nás, že je to v pořádku,ale po dlouhém dohadování, se nakonec snažili ho srovnat, povedlo se jim to jen o 5 mm.

Samozřejmě první zima a ukázalo co se vše je špatně, tepelný most až 1m od portálu, dále se portál zvlnil a netěsní.
Řeším to s dodavatelem, prý není z jeho strany montáže nic špatně,ale byl špatně nachystaný otvor.
Nechal jsem si poradit od konkurence, ta mě řekla, že jednoznačně je chyba od dodavatele a pokud byl špatně připravený otvor, neměl okno montovat a poučit mě jak to má být a z jakého důvodu. Já nejsem osoba znalá a dodavatel by měl být, jinak v tomto oboru nemá co dělat! Pokud okno namontoval do špatně připraveného otvoru, tak přebral veškerou zodpovědnost.
Mám právo po firmě chtít kompletní opravu i s tím, že pokud pujde ven, musí opravit vše do původního stavu (fasáda, kastlík na žaluzie atd.)?
Děkuji za rady, už s manželkou nevíme co dělat.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.