Umístění klimatizace v bytě

Reklama
PJ Pavel Jilek @pavel.jilek před 7 roky05.06.2017 14:46:00
Umístění klimatizace v bytě

Dobrý den,

potřeboval bych poradit od zkušenějších ohledně umístění klimatizace. Máme podkrovní byt cca. 60m2 a chtěl bych namontovat klimatizaci. Dle obrázku jde vidět rozložení místností. Pracuji z domova v obývacím pokoji, který je směřovaný na jih, tzn. je v něm největší teplo. Chtěl jsem mít klimatizaci přímo v této místnosti, ale známý mě odrazuje, abych si ji v žádném případě nedával tam, kde budu sedět, ale ať si ji dám do ložnice, kterou vychladím a po otevření dveří dostanu do celého bytu příjemný vzduch, který už nebude tak "agresivní" jak kdyby na mě foukala klima v obývacím pokoji.

Další říkají, ať si ji dám do toho obývacího pokoje. Otázkou je co je tedy rozumnější. Ještě tu je další možnost a to dát klimatizaci do prostředního pokoje kde je chodba s kuchyní tak, že by klima foukala přes tento pokoj do obývacího pokoje.

Teplotní rozdíl mezi obývacím pokojem a ložnicí jsou i 3°C, protože na ložnici nesvítí, zatímco do obývacího pokoje pere slunko od rána do večera.

Předem děkuji za rady zkušenějších :)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.