Tepelné čerpadlo a já

Reklama
MP Martin Pech @martin.pech před 6 roky02.09.2017 19:56:00
Tepelné čerpadlo a já

Dobrý večer jmenuji se Martin Pech a jsem z Pardubic.Momentálně jsem pracovně v Dubaji takže výběr topného média zůstal na manželce,a problém je na světě.Varianta 1 kondenzační kotel na vytopení 250 m2 ve dvou patrech nechci vydět te n účet za plyn.Varianta 2 tepelné čerpadlo jsem stím smířen ale teď jaké jakého výkonu a druhu mám nabídky od 6,5-15Kw což nechápu a začínám se v tom ztrácet.Mohu tedy touto formou poprosit o informace k této tematice nehodlám zaplatit několik stovek tisíc korun a vyhodit je z okna.Momentálně jsem v situaci (paní to čerpadlo od nás je nejlepší na trhu ale v zimě nepracuje to nevadí my vám tam dáme ještě elektrokotel pro jistotu)tak takhle opravdu ne moc prosím o pomoc jsem těsně před zhroucením předem děkuju za záchranu Martin Pech Pardubice

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

8 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.