dmychadlo pro čov

Reklama
Helena Černá @helena.cerna111 před 6 roky28.11.2017 20:17:00
dmychadlo pro čov

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně dmychadla pro domovní čov. Vybrala jsem si čov od firmy Renoplast z Chotíkova. Rozhodovala především blízkost výrobce od místa instalace, protože je pak snazší jednání v případě potíží. Nyní se změnila situace a budu potřebovat umístit dmychadlo dále než 5 metrů od čov. Výrobce čov mi řekl, že situaci nelze řešit výkonnějším dmychadlem a vzdálenost zvětšit. Prostě 5 - 6m, více ne. Nechtěla bych dmychadlo do čov, ani budovat zvláštní šachtu. Pokud bych mohla využít větší vzdálenost, dala bych dmychadlo do sklepa.
Motivaci prosím neřešte. Pozemek je velmi úzký a možné umístění čov s ohledem na zajištění přístupu k čov a nezamezení si přístupu či příjezdu na další části pozemku se mi komplikuje.
Budu vděčná za každou radu. Případně pokud máte nějakou zkušenost změním typ čov.
Děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.