Bourání podlahy + nová podlaha RD

Reklama
JV Ján Václavík @jan.vaclavik před 6 roky04.01.2018 22:33:00
Bourání podlahy + nová podlaha RD

Dobrý den,

chtěl bych se zde poradit se zkušenějšími. Plánuju rekonstruovat RD ze 76. roku a chci dát do celého domu teplovodní podlahové topení + kond. kotel. Řeším teď ale probém s přízemím, protože přízemí je na úrovní terénu a kvůli podlahovému topení a vložení EPS izolace budu muset podlahu vybourat. Jedná se o 60m2. Co jsem si zatím udělal sondy, zjistil jsem skladbu cca 12cm beton + hydroizolace + nějaká bet. mazanina a pod ní to vypadá na křemičitý písek a pak už je zhutněná hlína.

V plánu mám vykopat až na hlínu, následně cca 10cm stěrku na srovnání, zhutnit, následně 10cm beton s kari sítěmi a na beton dát novou hydroizolaci a tu napojit na starou hydroizolaci vedoucí ze stěn. Pak už EPS 15cm, odrazová folie a samotná podlahovka + anhydrit.

Může mi někdo říct, zda je tento způsob správný? Nebo uvažuji špatně?

Děkuji za případné rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

15 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.