Ohřev TUV restaurace, příp. hotelu

Rubriky:

Reklama
Ohřev TUV restaurace, příp. hotelu

Mohli byste mi poradit, jak velký objem zásobníku vody je potřeba pro restauraci, která má asi 150 míst? Dále se jedná o velikost zásobníku(ů) vody pro hotel, který má 62 dvoulůžkových pokojů s vybavením 32x sprcha, 30x vana? V kotelně jsou navrženy 2x plynový kotel o příkonu cca 240 kW.
Jak velký ohřev TUV by musel být, kdyby se spojila dohromady tato restaurace s hotelem?
Neznáte někdo nějaký příklad pro výpočet množství TUV a velikosti zásobníku TUV zvlášť pro hotely a pro restaurace?
Děkuji za příp. pomoc.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.