Izolace odpadního potrubí

Reklama
Izolace odpadního potrubí

Na jedné stavbě požaduje projekt izolaci stoupaček potrubí kanalizace a šikmého připojovacího potrubí 13 a více mm..Vzhledem k tomu,že se jedná o rodinné domy,je to podle mého názoru nesmysl.I po poradách s kolegy z oboru jsme se shodli na běžné 5mm izolaci např.Armacell AR,která má zvukový útlum cca 28dB.Podle mne je požadavek na izolaci 13 a více mm zcela neopodstatněný a v konkrétním případě zcela nesmyslný.
Jaký je Váš názor?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.