Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Nová česká legislativa a normy pro větrání a klimatizaci

Autor článku: Ing. Miloš Lain , Ph.D., ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Ústav pro techniku prostředí
Plné znění článku: Nová česká legislativa a normy pro větrání a klimatizaci
Anotace článku: Pro pobytové místnosti legislativa udává požadavky na větrání a na vytápění s možností regulace vnitřní teploty. Pro větrání je dáno minimální množství vyměňovaného venkovního vzduchu na osobu, nebo minimální intenzita větrání a jako ukazatel kvality vnitřního prostředí slouží oxid uhličitý CO2.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Předmět: Nucené větrání s rekuperací tepla - otázka
Autor: Hana Neumannová
Datum: 15.05.2014 18:08 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 116516
reakce na ...
Včera na prezentaci poradce pro revitalizaci a zateplení 50 let starého cihlového bytového domu (11 pater) společenství vlastníků jednotek jsem se ptala, zda je možno spolu se zateplením domu zahrnout do projektu, který navrhoval, také rekuperační jednotku. Pan poradce mi odpověděl, že nikoli, pouze v případě neotvíratelných pevných oken. Zdá se mi to zvláštní, měl poradce pravdu?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama