Podlahová krytina pro velké teplotní rozdíly

Rubriky:

Reklama
Podlahová krytina pro velké teplotní rozdíly

Dobry den,

mam nasledujici problem. V dome urcenem pro rekreacni vyuziti je instalovano podlahove topeni a nyni resime otazku vhodne krytiny. Jde o to, ze dum bude temperovan pouze na minimalni teplotu (cca 5 stupnu), pricemz pri teplotach nizsich nez 14 stupnu se udajne na plovoucich podlahach tvori spary.

Zajima me, jestli s timto typem provozu ma nekdo zkusenosti a pripadne jake. Jedna se mi zejmena o drevene a plovouci podlahy vhodne pro podlahove vytapeni, nepotrebuji presvedcovat o vyhodnosti dlazby.

Dekuji,
Jirka

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

11 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.