Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Ecothermhaus

Autor: Vít Vambera
Datum: 21.01.2007 17:28

Dobrý den,
má někdo nějaké nové aktuální reference k firmě Ecothermhaus v Kopřivnici? Vybíramě firmu pro stavbu na klíč, ale zarazily nás informace na tomto portálu. Díky za odpovědi.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Tomáš Kypta15.11.2007 09:09
Jaromír Sladký28.10.2007 00:44
Luděk Wolek27.10.2007 21:22
Jděte prudit někam jinam03.04.2007 21:25
Aleš Kudělka03.04.2007 20:30
Vladimír Buk25.03.2007 11:23
Petr Pavel23.03.2007 21:45
petr kocina22.01.2007 15:04

Datum: 15.11.2007 09:09 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
stačí si pana Kudělku projet třeba na www.justice.cz a uvidíte, jak "úspěšný" byl v minulosti. Také jsem o nich uvažoval. Poslali dokonce DVD s realizacemi. Na DVD je i animace,jak se dům staví. Na animaci jsou autíčka s logem jiné firmy. Když tu firmu vyhledáte na netu, zjistíte, že už neexistuje a že je bývalou firmou p. Kudělky, soudně skončenou v konkurzu pro neplacení pohledávek věřitelům.
Mám pokračovat? Já vystřízlivěl. Nakonec budu stavět s Haas-Fertigbau. Snad to bude jiné kafe, doufám, uvidím...

Autor: Petr Pavel
Datum: 23.03.2007 21:45 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Vám opradu nestačí příspěvky v této diskusi? Tak já Vám napíší pár poznámek za zkušeností našich známých s p. Kudělkou:
- při uzavírání smlouvy p, Kudělka neuvede harmonogram prací-údajně bude řešen dodatkem smlouvy č.1 - nikdy jej neuvidíte. Řeší pouze termíny plateb a to tak, že se snadno dostanete do problémů,pokud nevíte, jakým způsobem banka uvolňuje finance. Pan Kudělka tedy nebude stavět, ale Vy budete muset platit. Lehce se Vám pak může stát, že Vám vypoví smlouvu a naúčtuje "skutečné náklady" + 10% zisku!!! A to se budete hodně divit, jaké mohou být pro p. Kudělku skutečné náklady, které Vám vůbec neprokáže dodavatelskými fakturami!!!
Úroky za nedodržení termínů - pokud vůbec nějaký termín ve smlouvě mít budete - max 2% z ceny díla, zatím co investor toto maximum ve smlouvě nemá. Můžete tam mít i další "špeky", ale chtěl jsem uvést některé, aby jste si dokreslil svůj obrázek na tuto firmu. A až Vám přestane zvedat p. Kudělka telefon, těšte se, co na Vás vymyslel!!! Takže můj názor "Ecothermhaus" - nikdy!!! Nikdy mu nevěřte, že něc udělá za Vás, např. zajistí na rozvodných závodech připojení NN. Neudělá a vypoví Vám snadno smlouvu za nedodržení této povinnosti pro Vás ze smlouvy vyplývající a vyúčtuje projekt třeba za 100.000,--Kč + další náklady a lehce se dostanete na částku 300.000,-- a to ani "nekopne". Pan Kurčík ze Slovenska i další diskutující správně píšou, že varují každého kdo by chtěl s touto firmou spolupracovat!!! Ještě k chování p. Kudělky: ze začátku Vám bude "mazat med kolem huby" a posléze uvidíte, co je to za bur...
Mám ještě další důležité poznatky, ale ty bohužel zatím nemohu zveřejnit. Určitě to bude ještě hodně zajímavá diskuse, až Vítkovi a další případní poškození zveřejní své příběhy, resp. jejich pokračování, které s Kudělkou zažili. Takže určitě tuto diskusi sledujte!!!
Pokud bych měl svůj názor říct jednou větou, pak "je mi z těch darebáků na blití"

Autor: Vladimír Buk
Datum: 25.03.2007 11:23 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Pana Kudělku a fy. ECOTHERMHAUS neznám, ale děkuji panu Petrovi za opravdu realistické hodnocení jedné "povedené" firmy. Je nutné takových příspěvku zveřejňovat více, aby se o tomto "Kudělkovském" jednání, které se v této zemi,bohužel, pomalu stává normou, dovědělo hodně lidí a mohlo čelit těmto praktikám. Je neuvěřitelné co se slibuje i písemně a lidé to "baští". Vezměte si na př. sdělení v tomto segmentu, kde pan ... sděluje, že si vybral střešní okna od fy. KUBESO, kde uvádí m.j. jako výhodu poskytnutou garanci 10 let. To je ten pán opravdu přesvědčen, že ta firma bude za 10 let ještě existovat? Dnes je velmi problematické donutit firmu na odstranění závad na čemkoliv, které spadají do běžné garanční lhůty. O lhůtách t.zv. "marketinkových" je zbytečné hovořit. Právě tyto nesmyslné "marketinkové" záruční lhůty nejvíce používají dodavatelé otvorových výplní (okna, dveře aj.). Vyzkoušejte např. dodavatele montáže plast. oken na záruku montážních prací na 5 let a zda provádí montáž oken v souladu s ČSN 73 0540-2. Budete překvapeni s výsledky jednání.

Autor: Aleš Kudělka
Datum: 03.04.2007 20:30 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Vážený pane "PETR PAVEL",vyzývám Vás k okamžitému ukončení šíření lží a pomluv na firmu EcoThermHaus a mou osobu. Zanechte na sebe kontakt, případně kontaktujte naši firmu.

Kudělka Aleš

Autor: Jděte prudit někam jinam
Datum: 03.04.2007 21:25 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...

Autor: petr kocina
Datum: 22.01.2007 15:04 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
nez se spalit, vyhodit penize oknem,to je lepsi si sednout k inetu na par hodin a vse si prolustrovat,vcetne propojeni firem a ze se jich najde :-((((

Autor: Luděk Wolek
Datum: 27.10.2007 21:22 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
tento příspěvek byl redakcí odstraněn

Autor: Jaromír Sladký
Datum: 28.10.2007 00:44 odpovědět upozornit redakci

reakce na ...
Hmmm - to se povedlo tomu se říká palba na slepo.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama