Dřevěná knstrukce, složení a zateplení

Reklama
Dřevěná knstrukce, složení a zateplení

Dobrý den, řešíme problém se strukturou dřevěné konstrukce - chodby. Horní patro jsme pomocí pilířů rozšířili o chodbu. V současné době je položena podlaha a postaveny dřevěné sloupky (od podlahy ke stropu)vč .prostor pro okna. Nyní řešíme čím opláštit tuto dřevěnou konstrukci (je orientovaná na sever). Zda-li použít plaubky (19 či 24 mm) nebo cetris (? jaký a kajá tloušťka) či třeba OSB desky. Po opláštění by směrem dovnitř následovala izolace -vata 15 nebo 20 cm a vnitřní opláštění (sádrokarton nebo OSB desky). Prosím poraďte nám, co byste doporučili za materiály a jejich tloušťky.
Děkujeme

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.