Vytápění plynem nebo elektřinou???Dobrý den. Koupila jsem si byt, kde je ohřev vody a topení na plynový kotel.Prodávající mě ale pěkně "ošulil" a zatajil závady jak na komínu, tak na kotli.Nyní musím nechat znovu vyvložkovat komín (min.15 000,-) a dále mě čeká oprava kotle, ale závady ještě nemám zjištěné. Navíc musím po celém bytě (3+1) předělat topení (nové rozvody trubek, nové radiátory). Vzhledem k tomu, že mám s plynem špatné zkušenosti a při sledování zpráv o úmrtích otrávení plynem stále více uvažuji, že veškeré přívody plynu a komín zaslepím a přejdu na elektrické vytápění. Dost názorů je, že elektrika je velmi drahá a neekonomická, prosím o upřesnění těchto informací, protože co se týče mého výpočtu týkajícího se rekonstrukce, elektřina mi vyjde levněji (koupit pouze elektrický bojler na vodu a přímotopy). Předem děkuji za odpověď. D.Mrázová