Velký pokles hladiny vody ve vrtu

Reklama
MM Marek Marek @marek.marek662 před 16 roky28.04.2008 22:14:00
Velký pokles hladiny vody ve vrtu

O víkendu jsem přijel na naší stavební parcelu, zapnu čerpadlo (Roba) a neteče voda. Nejdřív zkouším jističe, pak zjistim, že čerpadlo vůbec nefunguje. Vytáhnu ho z vrtu a ono je suché!
Při měření hladiny vody jsem zjitil, že nám klesla voda ve 3 roky starém vrtu o 20m!Vrt má 50m a já teď mám vodu až ve 30metrech(byla v 10m). Asi nemusím popisovat, jak jsem to "rozdejchával"!
Hladina byla až do zimy stabilně v 10ti metrech, pak jsme přes zimu nebyli na pozemku, až teď poslední měsíc.
Byl jsem už i na Sú jestli někdo okolo nás něco nevrtal. Neměli tam nic.
Jsem s nervama v háji. Ještě nemáme dům a už nemáme vodu. Vrt přišel na 130tis. Napojit se není kde, jsme mimo dosah veřejného vodovodu.

Myslíte, že je možný takový velký pokles vody "přírodním" způsobem? Nebo mám někde poblíž nelegální vrt. Sousedi nic nevrtali a ani o nikom nevědí.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.