Umisťování HUP

Rubriky:

Reklama
Umisťování HUP

Dotaz: Vážení přátelé, TPG 704 01 čl. 4.4 definuje možnosti umístění HUP a nutnost použití protipožární armatury. Táži se: STL přípojka je vyvedena do samostatné místnosti cca 2x3m v panelovém domě 1.NP. Místnost je určena pouze pro HUP a RTP, vstup je pouze dveřmi z venkovního prostoru, není žádný otvor do budovy.Je možno na takovouto konfiguraci pohlížet, že HUP není v budově, když při požáru bytového domu není žádná souvislost se zbývajícím bytovým domem? Čili, vzhledem k umístění HUP, není nutná protipožární armatura? Děkuji Vám za názor. S pozdravem Typlt

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.