havárie - zamrzlé topení

Reklama
havárie - zamrzlé topení

V opuštěném domě mi zhaslo plynové temperování. Mráz potrhal radiátory a vodovod. Zničené radiátory jsou demontované. Po rozehřátí přímotopy jsou zdi mokré. Rýsují se spáry mezi kvádry. Pozítří musím opět odjet do zahraničí.
Jedni radí nakoupit přímotopy a zapnout na temperování, druzí radí, netopit a pootvírat ventilačky, aby dům vymrzl a větral. Na temperování přímotopy bych se asi nedoplatila a nechat mokré zdi znovu zmrznout se bojím. Poraďte, prosím, co mám dělat?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.