Stropy z polystyrenu

Reklama
JH Jiří Hendrych @jiri.hendrych před 15 roky19.01.2009 11:30:00
Stropy z polystyrenu

Dobrý den,chtel jsem se zepta na názor zda lze dát na strop bungalovu polysteren ve skladbě:
montovaný vazník,dřevěný rastr (střešní latě 60/40),polystyren EPS 70F,lepidlo s perlinkou a štuk.
Bylo mi toto porazeno jako levnější varianta stropu s tím,že dle síly polystyrenu lze korigovat výšku stropu.Co se týká bodovek nebudou.
Z hlediska požarní ochrany by podle mě mohl vyhovovat,je ale otázka zda montované vazníky (dělal jsem je svépomocí) nebudou nějak pracovat,ikdyž tedy při skladbě vedlejšího nosníku 3xprkno o tloušťce 2,5cm a výšce min 17cm se toho moc nebojím.
Máte s tím někdo zkušenosti?Popřípadě doporučujete či nedoporučujete tuto skladbu stropu,z hlediska parotěsné izolace by polystyren v tloušťce 10cm mohl stačit,ikdyž by nebyl problém jí dát na vazníky mezi vezník a rastr.Co vy na to?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

12 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.