Samovolné spínání ohřevu otopné vodyU kotle PROTHERM 30 KLZ (verze MEDVĚD) dochází během poslední doby k nepravidelnému krátkodobému samovolnému spínání ohřevu otopné vody. Teplota v referenční místnosti je vyšší než jaká je nastavena na pokojovém termostatu (EUROSTER-2000TX, přijímač EUROSTER RX 433MHz), přesto kotel sepne a začne ohřívat vodu v radiátorech. Byly vyměněny zpětné klapky, do termostatu vložena nová kvalitní alkalická baterie, provedena prohlídka kotle revizním technikem včetně testování spínání relé přijímače-s výsledkem bez závad. I po vyjmutí baterií z termostatu kotel opět sepnul, na přijímači svítila červená LED dioda. Je možné, že ke spínání dochází cizím zdrojem signálu z okolí?(zhruba 200m od našeho domu se na výškové budově-s přímou viditelností na náš dům- objevily antény operátora U:fon, údajně vysílají někde kolem 430MHz). Nebo může být příčina v něčem jiném? Prosím poraďte.