Caste spinani elektrokotle Protherm 18

Reklama
Caste spinani elektrokotle Protherm 18

Dobry den, chtela bych pozadat nekoho, kdo ma zkusenost s castym spinanim elektrokotle Protherm 18. Mame v prizemi RD podlahovku, v podkrovi jsou radiatory s termohlavicemi.Elektrokotel nam jiz po 1. mesici pouzivani zacal padat do poruchy a vypinal se.Byla nam tedy vymenena cela zakladova deska.Cca po 2 mesicich po vymene desky nam zjistili nefungujici 1. patronu a zaroven dalsi 2 rele na desce prestaly fungovat.Vse nam bylo vymeneno, ale kotel nam stale spina na 1.stupen pri teplote 50 stupnu po cca 1 minute.Kdyz jsme zkusili dat termostat, tak nam zase nenatapelo podkrovi a byla tam zima.Nevime, zda ma kotel spravnou funkci spinani po cca minute nebo by mel spinat mene casto.Byli jsme se podivat u nasich sousedu, kteri maji kotel stejny a tem se nahreje a teprve kdyz teplota spadna o nejakych 10 stupnu, tak zacne znovu nahrivat.Tudiz se tak deje po cca pul hodine.A podotykam nemaji termostat, v prizemi maji podlahovku a v podkrovi radiatory s termohlavicemi.My se obavame, ze nasim castym spinanim kotle odchazeji relatka.Dekuji za reakci, ci pripadnou radu, co s kotlem.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

12 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.