Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kotel Eko Tech

Autor: Zbyněk Hubáček
Datum: 20.05.2009 23:09

Dobrý den,chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s kotlem eko tech.Hlavně co se týče nastavení na uhlí,pak i peletky.Díky.Zbyněk

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Zobrazit všechny příspěvky zobrazuji 1 - 30 z 1105   starší >>
Datum: 20.10.2018 08:27 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128717
reakce na ...
Dobrý den pane Glasere prosím kontaktujte mne ohledně opravy jednotky. Děkuji! Langer

Autor: Roman Mrenka
Datum: 03.02.2014 23:25 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115640
reakce na ...
Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2
Dobrý den tiež som chcel niečo ušetriť tak som kúpil kotol eko tech 15 kw v Castorame,ale pol roka po skončení záruky sa začal kotol vypínať a hlásiť chibu ,,čidlo MOSFET-teplota príliš vysoko a jednoducho sa vypol ,nikto nevie čo to je a ani výrobca píšem volám a výrobca ma plno výhovoriek po záruke (pol roka),záruka len na území polska a pozáručné opravi tiež , a medzitým deti v dekách a doma zima,
človek sa cíti taký malý,výrobca dáva čísla ktoré neexistujú,vyhovárajú sa že na kotol sa nevstahuje záruka na túto súčiastku a že mám kontaktovať výrobcu tej súčiastky ,tak som bol aj u neho v Andrichowe kde sterownik vyrábajú ,pozreli,vyčistil a že ok ,ale len do večera ,zasa pípal a vypol sa ráno zima ,volám nazad a zodvihol polokokot a presviečal ma že mám zlý ventilator,to je tak keď už vysokoškolákou sú plné mcdonaldy a na tohoto tupca sa neušlo miesto tak mu dali moc dvíhať telefóny,
Pani prosím vás ak niekto viete v čom môj problém poradťe prosím ,čidlá kotla,boilera aj podávača sú dobré živé a ked treba hlasia chybu ale o čidle mosfet nevie nikto a ani výrobca,keby som vedel že pomôže nová riadiaca jednotka tak ju kúpim ale je to ona?ked bola u výrobcu a ten chybu nenašiel? a vraj vše ok?
Viem že som kúpou tohoto kotla urobil blbosť a nikomu ho neodporúčam ,ale pomohlo by my keby mi vydržal aspom do jari a potom tú bučoru vyhodím,lebo je zadarmo drahá.
Ako vravý Murphiho zákon ,,čo sa môže pokaziť to sa časom aj pokazí,, a potom uvidíte ako sa výrobca termo tech k vášmu problému postaví,volá sa to že mrtvy brouk.
Ďakujm a želám pekný zbytok dňa a nezabudnite do poľska si chodte kúpiť len krowky a záclony v žiadnom prípade nie kotol!!!

Autor: Petr Němec
Datum: 04.02.2014 06:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100548
reakce na ...
nezkoušel jste kontaktovat přímo výrobce řídící jenotky, firmu Tech? Jinak pokid by nepomohli,tak mw.napadá koupit třeba řj Titanic za pár peněz,má ji dosť lidí a šlape.

Autor: Roman Mrenka
Datum: 04.02.2014 07:19 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115640
reakce na ...
Dakujem Peter za zaujem a odpoved, u vyrobcu som bol je to taka stredne velka firma v Andrichowe , vycistili premerali a asi mi tam napalili novi soft lebo su tam 2 funkcie co tam neboli ale nepomohlo vecer doma to iste, pipanie a cidlo mosfet.asi tam pojdem a za nejaku zalohu ich poprosim pozicat novu jednotku na tyden.a uvidim

Autor: Roman Glaser
Datum: 18.09.2018 20:55 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128451
reakce na ...
Omlouvám se za vstup do vlákna, příliš vysokou teplotu mosfet řeší lidé každý den, je to problém s řídící jednotkou, lze jí opravit. Pokuď by měl někdo zájem, zanechte zde ve fóru svůj kontakt a já se Vám urgentně ozvu zpět. Hezký den.

Autor: Josef Burda
Datum: 18.09.2018 21:52 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128452
reakce na ...
Úplně jsem přehlédnul vaše vlákno. Mám také poruchu jak jsem již psal, přiliš vysoká teplota mosfet. Kontaktujte mě prosím ohledně opravy jednotky. Děkuji Burda, .

Autor: Petr Kaňok
Datum: 01.10.2018 07:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128565
reakce na ...
Dobrý den,na kotli EKO KVP VIERE mi v poslední době naskakuje hláška příliš vysoká teplota mosfet a kotel přestane fungovat. Pak stačí jen na ovládacím panelu jít zpět a kotel opět naskočí. Nevíte, v čem by mohl být problém? Kontak na mě je

Autor: Petr Javorský
Datum: 11.10.2018 08:47 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128638
reakce na ...
Dobrý den,na kotli Defro mi v poslední době naskakuje hláška mosfet příliš vysoká teplota. vyměněna jednotka a stále stejná závada a kotel přestane fungovat.

Datum: 11.10.2018 09:59 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, zanechte na sebe zde kontakt a určitě se vám ozve.

Autor: Petr Javorský
Datum: 11.10.2018 13:32 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128638
reakce na ...
případný

Autor: Eva Krivá
Datum: 02.10.2018 10:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128585
reakce na ...
Dobrý den mám také problém s vysokou teplotou Mosfet.prosím kontaktujte mne
Děkuji E.Krivá

Autor: Daniel Konrád
Datum: 06.10.2018 21:22 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128619
reakce na ...
Dobrý den pane Glasere prosím kontaktujte mne ohledně opravy jednotky. Děkuji!

Autor: Jana Vinopalova
Datum: 02.11.2018 07:25 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128837
reakce na ...
Dobry den, s pritelem to take casto resime. Kotel Rojek. Pritel jezdi kamionem,takze neni casto doma a dnes mi poprve kotel vypl kdyz jsem sama doma se synem. Prosim, kontaktujte mne s pomoci ohledne opraveni ridici jednotky. Dekujii JV

Autor: Pavel Wolf
Datum: 02.11.2018 16:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126740
reakce na ...
Volejte servis.

Autor: Michal Brych
Datum: 17.11.2018 10:26 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128975
reakce na ...
Dobrý den, také mě postihla chyba mosfet. Prosím o kontaktování. Děkuji.

Autor: Petr Drastik
Datum: 02.01.2019 09:02 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129328
reakce na ...
Dobrý den, i mě postihla chyba MOSFET. Pokud bych Vás mohl požádat o radu na e-mail: petr.drastik(zavinac)seznam.cz Děkuji

Autor: Jan Žitník
Datum: 04.01.2019 08:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120427
reakce na ...
Dobrý den,
Pokud by byl někdo alespoň trochu zručný, tak jsem na http://tech.zitnik.org sepsal návod, jak jednotku opravit.
Jedná se pouze o můj případ vysoké teploty mosfet, nemusí fungovat vždy :-)

Autor: Drahomír Vránová
Datum: 10.01.2019 09:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129413
reakce na ...
Dobrý den, pišu email díky :)

Autor: Libor Čejchan
Datum: 20.04.2019 18:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130184
reakce na ...
Dobrý den
Vámi zmiňovaný odkaz nefunguje. Chtěl bych si opravit jednotku. Mohl by jste mě poslat návod na opravu na ?

Děkuji

Autor: Martin Žilinčan
Datum: 13.01.2019 11:13 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129435
reakce na ...
Dobrý deň
Poprosím Vás kontaktovať ma ohľadom vysokej teploty Mosfet.Ďakujem Žilinčan

Autor: David Kadleček
Datum: 07.03.2019 19:23 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120888
reakce na ...
Dobrý den také řeším mosfet mam jednotku k1prv2 kotel defro,prosím o radu Děkuji.

Autor: Ivo Hála
Datum: 28.04.2019 19:35 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130221
reakce na ...
Dobrý večer pane Glaser s teplotou Mosfet mám stejný problém na kotli Attak - můžete mi s tím pomoci? Děkuji Ivo H

Autor: Ondřej jjj
Datum: 28.04.2019 19:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 110009
reakce na ...
Zkusil jste vubec napsat vyrobci? Pokud vim tak atack to bere jako vyrobni vadu a desky dava zdarma..

Datum: 28.04.2019 20:02 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, napište sem email a kontaktuje Vás pan Glaser.

Datum: 18.09.2018 21:36 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, vyřešil jste prosím nějak příliš vysokou teplotu mosfet? Mám dakon FB2 automat a nechce se mi vůbec dostat do výkonu, píše hlášku: příliš vysoká teplota mosfet. Za pár dní začne ochlazení a mám dvě děti, nemůžu si dovolit netopit. Děkuji za odpověd Burda.

Autor: Tomáš Vozáb
Datum: 18.09.2018 21:47 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128453
reakce na ...
Dobrý den. Na tyhle opravy je opravdu odborník pan Glaser. Taky mi opravoval jednotku, dá se říct na počkání. Hlásilo mi to příliš vysoká teplota mosfet, jednotku už budu používat druhou sezónu a mám po starostech, funguje skvěle. Jen doporučuji, skvělá komunikace. Nechte zde na sebe kontakt a ihned Vás bude kontaktovat určitě

Autor: Kateřina Fietková
Datum: 30.09.2018 13:03 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128555
reakce na ...
Dobrý den, chtěla bych Vas poprosit o kontakt na pana Glasera. Kotel nám hlásí příliš vysokou teplotu mosfet a nevíme co s tím. Předem děkuji Kateřina Fietková

Datum: 02.10.2018 19:22 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, koukněte na webové stránky koteljede.cz a tam vyplňte formulář a bude Vás kontaktovat. Hezký den

Datum: 02.10.2018 19:50 odpovědět upozornit redakci
reakce na ...
Dobrý den, koukněte na webové stránky koteljede.cz a tam vyplňte formulář a bude Vás kontaktovat. Hezký den

Autor: David Šturc
Datum: 04.02.2014 06:59 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 102343
reakce na ...
Dobrý den, nevím, čím by to mohlo být. Napadá mne, jen jestli v řídící jednotce nemůže být také čidlo, které hlídá teplotu spínacích koncových tranzistorů (MOSFET). Tranzistory by zde mohli zastávat funkci relé a jeden spínat ventilátor a jeden spínat motor podavače. A pokud jsou tranzistory přetížené-přehřáté, může to nahlásit tu chybu a jednotka vypne. Zkusit, zda do jednotky nejde moc tepla od kotle - odšroubovat ji a dát zkusmo mimo kotel. A nechat to běžet. Pokud by to nepomohlo zkusit odpojit větrák (přetížený spínací tranzistor větráku) a nechat kotel běžet bez uhlí - jen to bude spínat motor násypky a uvidí se zda jednotka půjde. Pokud to bude bez problémů, tak zkusit odpojit motor násypky a připojit větrák. Jestli to nepřetěžuje motor podavače. Samozřejmě to může být vše úplně jinak, to jen co mne napadlo a co bych sám zkusil...

zobrazuji 1 - 30 z 1105   starší >>
odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.