Nosná zeď

Reklama
DP Dana Pekárková @dana.pekarkova před 14 roky03.11.2009 09:14:00
Nosná zeď

Dobrý den všem.
Prosím o radu,ikdyž vím že je těžké radit,když člověk o problému jen čte a nevidí vše na vlastní oči.
Bydlíme ve starém rodinném domě o 1 patře.Rozhodli jsme se zrekonstruovat přízemí a zbourali jsme cihlovou zeď mezi pokojem a uchyňí o šířce 30cm.Napřed chlapi dali do zdi překlad,ale pak ho dali pryč s tím že nejde o
nosnou zeď ,což usoudili podle položení trámů,který jsou položeny ve stejném směru jako byla ta zeď,na nich jsou nabitý desky v opačným směru.
Jenomže , jakmile tuto zeď zbourali, tak se mi v horní kuchyni tam kde byla ta zeď prohla podlaha a sedla mi cca o 1.5 cm linka- je to vidět na zdi,no a asi po týdnu jsem si všimla prasklin po obvodových zdech,koméně ,stropu atd. jde o
různý praskliny široké asi 1-2 mm. a různích délek a směrů od 10cm až po 2m.
samozřejmě mám strach aby to všechno nespadlo....
Může mi někdo říct jestli je to normální že praskají ty zdi a nebo poradit co máme dělat.Díky moc!!!!!!

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

51 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.