Zateplení šikmé střechy -

Reklama
Zateplení šikmé střechy -

Dobrý den,
chtěl bych požádat o radu, jakým nejvhodnějším způsobem zateplit šikmou střechu. Krokve jsou navýšeny na celkovou výšku 24 cm. Mezi krokve chci tedy zateplit tloušťkou vaty UNIROL PROFI 22cm. Vzhledem k tomu, že tuto šířku není možné koupit v celku, musím ji složit ze dvou kusů o šíři 12 a 10 cm. Pod krokve chci dát 8cm Isover DOMO (více dát bohužel nemohu, UNIROL PROFI se tloušťky 8cm nevyrábí, popř. bych mohl dát 10cm UNIROL PROFI, ale nevím jestli je ji vhodné zmáčknout na 8cm).
Zajímá mne:
1) jestli nebudou ty dvě vrstvy mezi krokvemi časem nějak ujíždět.
2) standardně se parozábrana přidělává sešívačkou na krokve a vrstva pod krokve již není chráněna vlhkostí z interiéru. Není nějaká možnost, jak dát tuto parozábranu až mezi izolaci pod krokvemi a sádrokartón. Napadlo mne, jestli by nebylo možné použít krokvového nástavce, kde je možné parozábranu dát až mezi sádrokartón a vatu. V tomto případě, ale vlastní parozábrana drží pouze zadělaná v místech nástavce, popř. ji mohu po přidělání roštu přilepit páskou..
Otázka je tedy, jestli výše uvedené postupy jsou "dostačující", popř. jestli nevíte o nějakém "lepším" řešení.
Děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.