kombinace nuceného oběhu a samotíže

Reklama
kombinace nuceného oběhu a samotíže

Dobrý den.Mám v baráku rozvod otopné soustavy se samotížným oběhem.V patře je vyrovnávací nádoba s otevřenou hladinou.Kotel je ve sklepě.Chci udělat podlahové vytápění,ale nechci mít celý barák vytápěn nuceným oběhem.Chtěl bych většinu nechat tak jak je a k tomu udělat jedno křídlo,kde by bylo oběhově čerpadlo právě pro podlahovku a pro pár radiátorů.Je možné aplikovat čerpadlo pro otevřenou hladinu a je možné kombinovat samotížný oběh a nucený oběh?Děkuji za postřehy

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

17 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.