Domácí vodarny Kopro

Reklama
JK Jaroslav Kapoun @jaroslav.kapoun před 14 roky19.05.2010 14:30:00
Domácí vodarny Kopro

Dobrý den,
chtěl bych si pořídit domácí vodarnu na zalévání zahrady dešťovou vodou. Mám doma vodní nadže s celkovou kapacitou 3000l. Vyhledal jsem si tři kandidáty:

1.Domácí vodárna AQUACUP ALFA CONTROL 60, 60 l, 230 V za cca 5 900,-.

2.Domácí vodárnu KOPRO MH 1300 INOX, 60 l, 230 V za cca 7 700,-.

3.Domácí vodárna KOPRO MH 1300, 100 l, 230 V za cca 8 500,-.

Moc jsem nenašel zkušenosti, popřípadě výhody/nevýhody uživatelů. Tato cena je pro mě asi nejvyšší, jakou jsem ochoten za domácí vodárnu zaplatit. Pokud má někdo dobré skušenosti s nějakou levnější, budu rád za tipy. Ještě něco o využití: Vodárnu bych chtěl umístit na jednu z nádrží, sací výška teda bude max 1,5 metru. Dopravovat vodu bych chtěl po celé zahradě, maximální vzdálenost cca 70 metrů s terénem výceméně v rovině. Tato vzdálenost je ale pouze vyjímečně potřebná, pravidelně využívaná bude cca 25 metrů do skleníku a k zahrádce. Chtěl bych větší nádrž u čerpadla, kvůli častému spínání a vypínání čerpadlaa a konstantnějšímu dodávanému tlaku. Počítám jednu zálivku cca 80 až 100 litrů. Takže 60 litrová nádrž je podle mně dostačující, ale problém s místem némám, takže 100 litrová může být. Automatickou zálivku trávníku v dohledné době řešit nebudu. Jde mi tedy jen o zalévání z hadice.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.