Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Stavíme zásobník na pelety – jak na to?

Autor článku: Ing. Vladimír Stupavský, redakce
Plné znění článku: Stavíme zásobník na pelety – jak na to?
Anotace článku: Počet peletových kotlů v ČR stabilně roste, ke konci roku 2013 tímto způsobem vytápělo asi 18 tisíc uživatelů. Ti, kteří zvolili nejkomfortnější způsob dopravy paliva a přikládání do kotle – celosezónní peletové silo –, mají několik možností: nechat si zásobník vybudovat specializovanou firmou, zakoupit konstrukci, z níž se peletové silo sestaví, nebo si ho vybudovat svépomocí. V následujícím článku se zaměříme na poslední možnost. Ukážeme si, jak správně vybudovat peletové silo s minimem nákladů a využitím materiálu co dům dal.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: dopravník
Autor: Pavel Rašina
Datum: 24.02.2019 10:44 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 129010
reakce na ...
Dobrý den . Zajímalo by mne , kde se dá sehnat/koupit šnekový žlabový dopravník pelet . Nemohu to nikde na netu najít . Děkuji za odpověď a přeji hezký den.Rašina.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama