Umístění výtahové šachty

Autor: Karel Novák
Datum: 31.08.2010 19:24
uživatel: 101123


Dobrý den,
prosím o radu, zda je možné umístit výtahovou šachtu v bytovém domě (4 podlaží) přímo u sousedící zdi s bytem. Sousední místnost je tedy vstup do bytu, stěna je uvažována zděná. Dále jaké by měla splňovat tato stěna parametry z hlediska akustiky a vibrací za použití běžných malých domovních výtahů (např Schindler 3300).

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Václav Vaněk
Datum: 31.08.2010 20:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100536
reakce na ...
Dobrý den pane Nováku.
Váš dotaz nelze zodpovědět v této diskuzní části, protože chybí mnoho podkladů pro jakoukoli konkrétní odpověď. Jistě to provést půjde, nicméně podrobnosti je nutno projednat s dodavatelem výtahu a stavební části. Protože chcete realizovat výtah tak,aby jedna ze stěn sousedila s obytnou částí bytu, bude to finančně náročnější.
Václav Vaněk

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží