Inspekční prohlídky

Autor: Pavel Jakubík
Datum: 07.10.2010 08:44
uživatel: 101768


Jaký je interval provádění inspekčních prohlídek výtahů? Při rekonstrukci výtahu (nový výtah) je nutná inspekční prohlídka nebo je automaticky nahrazena uvedením nového výtahu do provozu?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Václav Vaněk
Datum: 07.10.2010 11:16 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100536
reakce na ...
Dobrý den,
běžný interval je 6 let ( viz čl. 6.2. ČSN 27 4007). Pokud byla na výtahu provedena změna/výměna v rozsahu vyžadujícím posouzení Autorizovanou osobou pak se u tohoto výtahu provede první IP za 9 let od data provedení posouzení podstatné změny. Další IP pak bude v běžném, t.j. 6 tiletém rytmu.
Vaněk

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží