Automat bez/s akumulační nádrží

Rubriky:

Reklama
Automat bez/s akumulační nádrží

Dobrý den,
plánuju koupi automatického kotle ještě tuto sezónu a mám několik nabídek a zajímavá nabídka je mimo jiné od firmy Ponast na KP12. Nezdá se mi však doporučené zapojení, které je bez akumulační nádoby. Všichni ostatní výrobci v této cenové kategorii ji doporučují a dokonce je mají vlastní v nabídce. Nemátě někdo zkušenost přímo s Ponastem bez akumulační nádrže? Obávám se totiž častých startů kotle.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.