Litá podlaha do roubenky

Rubriky:

Reklama
Litá podlaha do roubenky

Mám dilema s tím, zda udělat podlahové topení v mokré a nebo raději v suché verzi. Dokončuji roubenku sendvičového typu,vše je z masívního dřeva a difuzně otevřené. Mám obavu zda stavbě nějak "neublížím" tím, že tam pustím velkou vlhkost při aplikaci anhydritu. Je mě jasné, že suchá verze vyjde dráž, ale má i jiné výhody než, že se urychlí stavba a nezatíží se konstrukce vlhkem. Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji za odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.