Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Novela energetického zákona – šitá na míru, ale ne spotřebitelům

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Novela energetického zákona – šitá na míru, ale ne spotřebitelům
Anotace článku: Připravovaná novela energetického zákona se pro své „revoluční změny“ stává častým předmětem diskuzí. Hovoří se o změnách ve vedení Energetického regulačního úřadu, o větší svobodě distributorů při tvorbě cen za distribuci. Jak je to ale s právy spotřebitelů? Již v minulé novelizaci v roce 2011 se ve srovnání s minulostí něco změnilo. A změny nastaly i v pozdější legislativě. Co může očekávat zákazník nyní? V připomínkovém řízení bylo vzneseno přibližně tisíc připomínek, jaké z nich se týkaly práv spotřebitelů energií?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Technické řešeníJosef Novák31.10.2014 07:49
NovelaStefan Energy28.10.2014 07:32

Příspěvky
Předmět: Technické řešení
Autor: Josef Novák
Datum: 31.10.2014 07:49 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 115279
reakce na ...
Až budou známy konktrétní hodnoty poplatků, tak by mě zajímala ekonomická návratnost bateriového systému, který by v domácnosti sloužil jako mezikus mezi sítí a spotřebou. Šlo by tím krásně vyrovnávat spotřebu a jistič by šel lehce změnšit z 25A na 2A.
Nehledě na to, že by sloužil jako ochrana před výpadky, přepětím, ...

Předmět: Novela
Autor: Stefan Energy
Datum: 28.10.2014 07:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109453
reakce na ...
Demokratické zřízení doplatí na to ,že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých, a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce, a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama