velikost akumulacni nadrze

Reklama
velikost akumulacni nadrze

Dobry den
instaluji do domu topnou sestavu = kotel Atmos na drevo+ pelety 24KW, + solarni system na vytapeni a ohrev TUV. mam vlastni boiler na 160l {kombinovany) a zajimalo by me zhruba jak velka nadrz na akumulaci by tak mela byt. dum ma cca 130m2. obyt. plochy, jedna firma navrhuje 400l, dalsi 850 l, a dalsi tvrdi ze 2000l budu potrebovat kvuli letnim mesicum. bazen neplanuji. nemate nekdo zkusenost? dekuji
doplnim: dum je starsi, postaveny z bilych cihel, zdi 50cm, TZ nemam presne zpocitane, nejsou nijak dramaticke, kdyz mi teplota v mistnosti behem 5ti hodin klesne o 4st C pri mrazech min15st.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

27 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.