Skladba oodlahy (panely)

Reklama
Skladba oodlahy (panely)

Dobrý den,

V projektu jsem měl původně MIAKO, kde ve skladbě stropu bylo i 40mm nabetonované vrstvy s kari sítí a na ní kročejová izolace + anhydrid.

Provedli jsme změnu za panely 20cm. Proveden nový statický výpočet pro kladecí plán. Tam bych kvůli výšce podlahy potřeboval dělat panel + kročejová izolace + anhydrid. Předpokládám že beton s karisítí již není potřeba a je to jen zbytečná zátěž? Panely jsou v rovině a zmonolitněné zalitím do spár s drátem .

Díky za odpovědi

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.