Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

termostat s protokolem OPEN THERM

Autor: David Kupka
Datum: 23.09.2012 18:04
uživatel: 110650

Dobrý den mám kondenzační kotel brotje wbs 22d ale nikde jsem nenašel info jestli tento kotel podporuje komunikaci OPEN THERM s regulátory např. honeywell CR 04 , COMO, Děkuji za radu

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
František Hujo30.08.2018 22:01
David Kupka30.08.2018 20:35
František Hujo30.08.2018 19:00

Datum: 30.08.2018 22:01 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109869
reakce na ...
Dekuji za rychlou odpověd , objednal jsem již tedy Siemens

Autor: František Hujo
Datum: 30.08.2018 19:00 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109869
reakce na ...
dobrý den , mám ten samý problém měl jsem kotel Dakon KS24B a ted jsem koupil Brotje WHBS a nevim ale komunikace s termostat COMO OT Kromschnöder zřejmě fungovat nebude , ani se nerozsviti . Takže asi je potřeba koupit novy.

Autor: David Kupka
Datum: 30.08.2018 20:35 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 110650
reakce na ...
Dobrý den já jsem k tomu kotli koupil termostaty od siemens a ty jsou napájeny přímo z kotle přes dva vodiče . jenže mám podlahové vytápění tak jsem to vyřešil jinak. siemensy funguji jak mají ale neovládají čerpadlo podlahoky tak jsem koupil bezdrátový termostat. příjimač jsem napojil do podlhoky ale ještě do toho okruhu jsem dal relé které spíná tehdy když se spustí čerpadlo v kotli. Takže když kotel topí tak jede i podlahvka. jinak podlahové topení jelo a ochlazovalo se aniž by kotel topil

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška