Heat Mirror

Rubriky:

Reklama
VK Vlastimil Komárek @vlastimil.komarek před 10 roky21.11.2012 09:42:00
Heat Mirror

Dobrý den, chtěl bych se poradit s někým z uživatelů, kteří mají problém s rosením vnitřního skla. Zkoušel jsem už všechno, ale marně(hlídat vlhkost, teplota int. +22, původní rámy jsou plastové(podle technika v dobrém stavu) s dvojskly 1,4W/m2k výplně jsem vyměnil za 1,0W/m2k) . Stále se rosí jak p.... sice míň, ale rosí. Mluvil jsem s odborníkem, který mi vysvětlil, že je potřeba zvýšit povrchovou teplotu vnitřního skla a to způsobem zasazení nového izolačního dvojskla s meziskelní folií Heat Mirror. Kvůli vícekomorovému uspořádání. To údajně přeruší tepelný most a zvýší teplotu vnitřního skla na povrchu a u rámečku o cca 5 a více stupňů. Je to celkem drahá záležitost, když si vemu, že budu muset přesklít asi 25 metrů čverečních. Navíc mi nabídl, že si mohu přesklít jen jedno okno na zkoušku, abych viděl jaký je pak výsledný rozdíl, toho nejspíš využiju. Zajímá mne jestli máte někdo kladné zkušenosti s tímto typem izolačního skla. Vyrábí to jen jedna česká firma tady v čr. Takže předpokládám, že jde o velmi kvalitní český výrobek, když za to chtějí takové peníze. Díky za Vaše zkušenosti.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.